Shopping Cart

No products in the cart.

Nový firmware v1.12 pre UNICAN emulátor prináša vylepšený algoritmus a riešenia pre immo problémy vozidiel MCC Smart prvej generácie a Mitsubishi Colt Z30 CZC

UNICAN emulátor sa neustále vyvíja, a s novou verziou firmvéru v1.12 prináša ešte sofistikovanejší algoritmus a nové možnosti pre riešenia problémov s imobilizérom u vozidiel MCC Smart prvej generácie, či už ide o verziu ForTwo alebo ForFour, ako aj Mitsubishi Colt Z30 CZC. Vývojári UNICAN emulátora našli riešenie pre stratu synchronizácie, ktorá je najčastejšou príčinou nefunkčnosti imobilizéru.

Problémy s imobilizérom u vozidiel MCC Smart

Vozidlá MCC Smart prvej generácie čelia často problémom s imobilizérom, ktorý môže byť spôsobený stratenou synchronizáciou. Tento problém sa môže vyskytnúť v dôsledku prerušenia napájania riadiacej jednotky alebo prepätím. Vo väčšine e-shopov zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov riešenie pre MCC Smart model 450 nenájdete, či už ide o benzínovú alebo dieselovú verziu.

Blog ECUBUG MCC Smart Bosch MEG 1.0

Nové riešenia od UNICAN emulátora

Nová verzia firmware v1.12 pre UNICAN emulátor prináša vylepšený algoritmus, ktorý korektne emuluje poškodený imobilizér bez nutnosti ručného prepájania štartovacieho relé. To znamená, že už nie je potrebné mať technické vedomosti na riešenie problémov s imobilizérom. UNICAN emulátor tak poskytuje spoľahlivé a jednoduché riešenie pre vozidlá MCC Smart prvej generácie a Mitsubishi Colt Z30 CZC.

Blog ECUBUG MCC Smart Bosch MEG 1.0 UNICAN emulator immo