Shopping Cart

No products in the cart.

UNICAN s novou verziou softvéru 1.11

Algoritmus na emuláciu imobilizéra NISSAN bol aktualizovaný pridaním podpory pre ECU EDC17C45. Je to skvelá správa pre majiteľov vozidiel Nissan a mechanikov pracujúcich na týchto vozidlách, pretože rozširuje možnosti emulátora a robí ho ešte univerzálnejším.

Imobilizér je moderný bezpečnostný prvok vozidla, ktorý zabraňuje spusteniu motora, ak nie je k dispozícii správny kľúč. V niektorých prípadoch, ak je systém imobilizéra poškodený alebo nefunguje správne, vozidlo nemusí naštartovať ani so správnym kľúčom. V tomto prípade vstupuje do hry UNICAN emulátor. Ten umožňuje emuláciu systému imobilizéra, ktorá pomáha diagnostikovať a odstrániť problémy so systémom imobilizéra. Po pridaní podpory ECU EDC17C45 je teraz UNICAN emulátor k dispozícii pre širokú škálu vozidiel Nissan. Znamená to totiž, že UNICAN môže používať viac majiteľov a mechanikov vozidiel Nissan na diagnostiku a opravu problémov so systémom imobilizéra, čím sa ušetrí čas a peniaze v porovnaní s tradičnými metódami opravy. Je to dôležité.

Celkovo je táto aktualizácia algoritmu emulácie imobilizéra NISSAN vítaným doplnkom pre tých, ktorí pracujú s vozidlami Nissan. Rozširuje možnosti UNICAN, aby vám ešte viac pomohol pri diagnostike a oprave problémov so systémom imobilizéra.